Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníSvítící hvězdy Počet produktů: 26

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 26 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 26 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Kompletní nabídka vánočního osvětlení: Vánoční osvětlení venkovní i vnitřní

- Dekorativní osvětlení do bytu: Dekorativní osvětlení

- Voděodolné venkovní osvětlení se solárním napájením (včetně světelných sítí, závěsů, řetězů) : Solární osvětlení na zahradu


Dekorativní vánoční svítící hvězdy na stromeček i do oken

V této kategorii najdete svítící hvězdy, které k vánoční atmosféře neodmyslitelně patří. Nabízíme jak světelné řetězy z menších hvězd, které můžete využít do oken, nebo i na vánoční stromek, tak i samostatné větší svítící hvězdy pro umístění na parapet, sváteční stůl a podobně. Pokud chcete tuto vánoční svítící dekoraci použít ve venkovních prostorách, tak ověřte tuto možnost v detailním popisu produktu (pro umístění do venkovních prostor je nutno splnit stupeň krytí IP 44).

Svítící hvězda jako jeden ze symbolů vánoc po celém světě

Představte si tři královsky oblečené muže na velbloudech, jak hledí přes mírně zvlněné kopce, nebo duny bílého písku, aby našli v dálce osamělé budovy. Je noc a všude kolem černočerná tma. Najednou se objeví mimořádně jasná hvězda vznášející se nad malou budovou, ke které vysílá velmi jasný paprsek světla a tak odhaluje její obrys. Další paprsky svítí jemně dovnitř. Takový obraz má v hlavě spousta z nás, ale vychází spíše z naší fantazie, přání, nebo filmů, než z bible, ze které pochází. V skutečnosti byla taková hvězda v bibli zmíněna jen jednou a okrajově. To ale nic nemění na faktu, že se svítící hvězda stala snad nejklasičtějším symbolem vánoc po celém světě a proto by neměla chybět ani ve Vaší vánoční výzdobě.

LED diody jako náhrada klasických žárovek a jejich výhody

Naprostá většina vánočních hvězd z naší nabídky využívá k osvětlení LED diody (informace o využití LED diod, nebo žárovek je vždy obsažena v detailním popisu produktu). LED diody vytlačují klasické žárovky z mnoha důvodů- nejdůležitějšími pak jsou:

Spotřeba elektrické energie: LED dioda má o 80-90% menší spotřebu elektrické energie, takže je provoz takového vánočního osvětlení výrazně levnější.

Životnost: LED diody mají běžně udávanou životnost přes 100 000 hodin svícení, takže nemusíte ztrácet čas s každoročním hledáním vadných kusů a jejich výměnou, jak tomu bývalo u klasických žárovek.

Nezahřívají se: LED diody neprodukují při svícení odpadní teplo, jako klasické žárovky, takže se prakticky vůbec nezahřívají. Nemusíte tak mít strach z popálení dětí, nebo domácích mazlíčků při jejich dotyku.

Nízké napětí: LED diody pracují s nízkým napětím, které je zcela bezpečné. Nehrozí tedy nebezpečí úrazu elektrickým proudem při přerušení kabelu.