Kategorie

Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníČasto je třeba na podzim pracovat v chladnějších podmínkách a mít na sobě více vrstev oblečení, ale pak je zase snadno zpotíme, což je nejen nepříjemné, ale také to může vést k nejrůznějším nemocem. Je proto opravdu vhodné nevyrážet pracovat v chladnějších dnech na zahradu ve starém vaťáku, ale pořídit si kvalitnější oblečení a především spodní prádlo.

Gabionové opěrné zdi a ploty

Gabiony jsou drátěné konstrukce, které jsou opatřeny ochranným povlakem zinku a hliníků a jsou vyplněny nejčastěji lomovým anebo přírodním kamenem. Konstrukce gabionových sítí je vyrobena z ocelových drátů s povrchovou úpravou

Interiérové studio

Určitě po letech uvažujete o rekonstrukci svého interiéru. Může se jednat o obývací pokoj, ložnici nebo když už děti vyrostly, tak o pokoj dětský. Internet a časopisy o bydlení jsou plné inspirace. Dnešní moderní doba tomu nahrává, a proto je dnes mezi klienty velmi žádaná 3D vizualizace interiéru

Vrtané studny na zahradě

Vlastnit vlastní zdroj pitné vody, to by chtěl asi každý vlastník pozemku, na kterém obývá, a to buď celoročně, nebo jen v letní sezóně. Mít vlastní zdroj je opravdu veliká výhoda.
Foukaná izolace je jedním z nejjednodušších, nejlevnějších a nejefektivnějších způsobů zateplení domu. Díky této metodě zateplení dosáhnete výrazného snížení nákladů na vytápění. Celkové práce netrvají ani jeden celý den a zároveň budete ohromeni dobou návratnosti investice, která se pohybuje v řádu 5 let.
Každý z nás si řeší výzdobu a zvyky po svém. Záleží hlavně na tom, kolik místa máme v bytě nebo v domě, kolik času chceme výzdobě věnovat a podobně.
Showing 1 to 6 of 45 (1 Pages)