Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníNábytek do ložnice Počet produktů: 6

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek
Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Nábytek na zahradu, terasu, nebo balkon: Zahradní nábytek

- Naše celá nabídka nábytku do interiéru: Nábytek

- Nábytek a různé doplňky určené především do obývacího pokoje : Vybavení obývacího pokoje


Moderní i klasické vybavení Vaší ložnice

V této kategorii najdete menší nábytek a vybavení do Vaší ložnice. Můžete u nás nakoupit poličky jednoduchých, ale i složitějších a netradičních tvarů, stylové odkládací stolky nejen vedle postele, paravány a jiné drobnosti.

Nábytek do ložnice definuje její celkový prostor a dojem. Proto by měl být vybírán moudře, uvážlivě a tak, aby doplňoval Vaši osobnost a vkus. Samozřejmě je nutno vyjít z předpokladů dané místnosti a je nutno uvážit, jestli je třeba maximalizovat využití a úložný prostor, nebo je možné si dovolit alespoň několik designových kousků, které sice nenabídnou vysokou efektivitu, ale zato Vaši ložnici prozáří a dodají do ní ozdobný prvek.

Základní uspořádání ložnice

Správné uspořádání ložnice se liší v tom, jakým způsobem ji budete především užívat. Je to jen místo, ve kterém budete pouze přespávat? V takovém případě se zaměřte na postel, skříně s dostatkem úložných prostor a nic jiného. V dnešních dnech se ale ložnice stává čím dál častěji víceúčelovým prostorem, do kterého budete chtít zajisté začlenit noční stolek, poličky na nejrůznější dekorativní předměty; možná i křeslo a dekorativní osvětlení pro vytvoření odpočinkového koutu. Televizní fanoušky pak bude zajisté zajímat nástěnný držák na televizi, případně i pohodlné televizní křeslo.

Efektivní, nebo designové pojetí vybavení ložnice?

Někteří majitelé domů si mohou dovolit luxus prostorné ložnice, do které lze nastěhovat nejen postel, ale i sedací soupravu a nejrůznější dekorativní prvky. Pro nás ostatní je důležité zůstat realistickými a vytvořit rovnováhu mezi potřebami a touhami. Velká postel může být velmi lákavá, ale opravdu ji potřebujete? Není důležitější dostatek odkládacích prostor ve skříních, případně i pod postelí? Dva noční stolky přidají do ložnice více symetrie, ale nebude se nakonec jednat jen o nevyužitý protor, který by bylo možno využít při instalaci potřebnějšího vybavení, nebo naopak pro vytvoření volného a vzdušnějšího pocitu z celé místnosti? Nad všemi těmito otázkami je potřeba se při nákupu vybavení ložnice zamyslet a sami si odpovědět, které řešení bude pro Vás nejlepší.