Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníSolární osvětlení na zahradu Počet produktů: 41

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 41 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 41 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Různé typy venkovního dekorativního osvětlení na zahradu: Venkovní dekorativní osvětlení

- Pokud chcete osvětlit i Váš interiér: Dekorativní osvětlení do bytu

- Krásné svítící dekorace do bytu i na zahradu pro vánoční období : Vánoční osvětlení venkovní i vnitřní


Solární osvětlení- dekorativní světla a lampy, ale i funkční osvětlení dveří a podobně

V této kategorii najdete nejrůznější solární světla pro Vaši zahradu. Ať už dekorativní světla, lampy, řetězy, lucerny apod., tak i funkční osvětlení příjezdových cest a vstupních dveří. Zkrátka nejrůznější typy osvětlení, které jsou nejen hezká, ale také šetří elektrickou energii a životní prostředí. Navíc je můžete použít prakticky kdekoliv bez nutnosti řešit přívod elektrické energie. Mohou Vám tak pomoci nasvítit jakýkoliv monument, nebo rostlinu ve Vaší zahradě, ale také pomoci s osvětlením zahradního domku, nebo kůlny, která je mimo dosah elektrického vedení.

Proč použít solární osvětlení namísto klasických světel s kabelovým vedením

Navzdory vnímání spousty lidí už v dnešní době nejsou solární světla jen novinkou v položkách osvětlení. V dnešní době už se nejedná o malá světýlka vydávající tlumené světlo, které po pár hodinách rychle slábne, ale jsou často účinní, než klasické zahradní osvětlení na 12, nebo 230V. Díky moderním fotovoltalickým článkům a LED technologii dokážou sluneční energii mnohem lépe zpracovávat a následně přeměňovat na světlo. To znamená, že absorbují mnohem více energie, kterou dokážou následně mnohem efektivněji využívat. Výhodou LED diod je také výrazně delší životnost, než u klasických žárovek. Všechny tyto změny pak vedou k tomu, že většina solárních světel je schopná bez problému svítit 8 – 10 hodin a vydrží dostatečně jasné až do rána.

Instalace a samotná funkce solárního osvětlení

Solární světla jsou v dnešní době z uživatelského pohledu velice jednoduchá, protože tvoří jeden celek spolu s předinstalovanými bateriemi a solárním panelem. Nemusíte proto řešit žádné natahování kabelů, ani složité instalace čehokoliv. Solární osvětlení pracují navíc s nízkým napětím 6 nebo 12V, které nemůže člověku ublížit, takže není třeba se bát bezpečnosti Vaší, ani Vašich blízkých v případě nevhodné instalace. Spoustu solárních systémů tedy stačí pouze zapíchnout do země, nebo jedním, či dvěma šrouby jednoduše uchytit například na pergolu, nebo omítku. Jak již bylo řečeno- většina solárních systémů má solární panel umístěný dohromady se zbytkem celku, ale je možno zakoupit i taková solární osvětlení, kdy je solární panel připojený ke zbytku celku kabelem. Takové solární světlo pak můžete použít například i na osvětlení různých kůlen a domků na nářadí, kdy světlo samotné nainstalujete dovnitř prostoru, do kterého nepronikají sluneční paprsky a solární panel umístíte na střechu, nebo stěnu kůlny.