Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníDekorativní osvětlení Počet produktů: 27

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 27 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 27 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Kompletní nabídka všech bytových dekorací svítících i klasických: Dekorace do bytu

- Pro osvětlení venkovních prostor okolo Vašeho domu bez nutnosti zdroje el. energie: Zahradní solární osvětlení

- Pro okrasné i funkční osvětlení nejrůznějších zahraních koutů: Dekorativní venkovní osvětlení

- Vánoční světelné řetězy, hvězdy, svítící sítě a další osvětlení do bytu i na zahradu : Vánoční osvětlení venkovní i vnitřní


Ozdobte si interiér stylovým dekorativním osvětlením

V této kategorii najdete dekorativní osvětlení pro Váš interiér, které umožní rozdělit bydlení do jednotlivých světelných částí na pracovní a odpočinkové a navodit tak poklidnou atmosféru pro chvíle klidu. Dekorativní světla jsou vyrobena ve většině případů z LED diod, které jsou téměř nesmrtelné a mají výhodu velmi malého odběru energie. Pokud hledáte svítící dekorace pro Váš domov, u nás si určitě vyberete tu pravou.

Jak a kde dekorativní světelné prvky využít

- Neschovávejte po Vánocích do skříně světelné řetězy, ale využijte je pro výzdobu bytu po celý rok. Samozřejmě nejsou vhodné veškeré varianty, ale například řetěz z malých LED diod teple bílé barvy, nebo řetěz z umělých květů může Váš interiér zajímavým způsobem dozdobit- obzvláště to platí v ložnici, které dokážou dodat útulnou a romantickou atmosféru. Řetěz můžete umístit nad postel, vytvořit z něj osvětlení zrcadla, nebo jím vyzdobit postel s nebesy.

- Rozjasněte temné kouty místností lampami, nebo světelnými dekorativními doplňky. Pokud máte tmavou kuchyň, pak zkuste alespoň některá odlehlá místa rozzářit vtipně řešeným osvětlením, které bude lehce sekundovat hlavnímu osvětlení pracovní desky.

- Umístěte dekorativní světlo vedle pohovky či křesla pro vytvoření příjemného zákoutí pro čtení.

- Rozjasněte tmavý roh umístěním např. umělého svítícího stromu, nebo kuželu

Využijte svítící pásky s LED diodami

Diodové pásky jsou další zajímavou možností, jak přinést světlo a zároveň nový dech Vašeho domova. Jsou skvělé například v kuchyni, kde je můžete umístit pod horní skříňky a zajistit tak přímé i dekorativní osvětlení. Tyto LED pásky jsou vhodné také pro rámování oken a jiných architektonických prvků- můžete je například umístit podél hrany poličky s knihami a zajistit si tak nejen designový prvek, ale také více světla při procházení Vaší sbírky.