Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníLED řetězy Počet produktů: 183

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 183 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 183 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Kompletní nabídka vánočního osvětlení: Vánoční osvětlení venkovní i vnitřní

- Kompletní nabídka vánočních dekorací a výzdoby do bytu i na zahradu: Vánoční dekorace a výzdoba

- Dekorativní osvětlení do bytu nejen pro čas vánoc: Dekorativní osvětlení

- Světelné řetězy na zahradu se solárním napájením : Solární řetězy


Svítící LED řetězy přinesou vánoční atmosféru doma i na zahradě

Různá vánoční osvětlení a především řetězy se používají ve vánočním čase již několik desetiletí. Ještě před 10-20 lety se v naprosté většině jednalo o vánoční řetězy s klasickými bílými, nebo obarvenými žárovkami, které byly často nebezpečné a spotřebovávaly velké množství elektrické energie. V dnešní době se těší čím dál větší oblibě světelné řetězy z LED diod, které jsou ve většině případů vhodné pro vnitřní i venkovní použití a mají oproti klasickým žárovkám spoustu výhod. Více si o vlastnostech řetězů a jejich výběru můžete přečíst v článku Jak vybrat vánoční světelný LED řetěz

Výhody světlených LED řetězů

LED řetězy se vyznačují velmi dlouhou životností a odolností vůči otřesu. LED diody, které jsou v řetězech instalované, mají velmi malou spotřebu elektrické energie a vydávají minimum tepla. Z těchto důvodů mohou svítit dlouhé hodiny i při napájení obyčejnými bateriemi- LED řetězy na baterie jsou vhodné všude tam, kde nemáte přístup ke zdroji elektrické energie. Pokud nechcete kupovat, případně stále dobíjet baterie, pak mohou být alternativou solární řetězy, které se dobíjí přes den ze solárního panelu a večer se automaticky rozsvěcují. Klasickým a nejprodávanějším provedením jsou ale vánoční LED řetězy, které jsou jednoduše napájené z elektrické zásuvky.

Stojí přechod na LED osvětlení vánočního interiéru, nebo zahrady za investici?

Pokud máte rádi ve vánočním čase krásně osvětlený exteriér i interiér Vašeho domu, či bytu, pak jste si zajisté všimli v případě použití nejrůznějších osvětlení s klasickými žárovkami prudkého vzestupu účtu za elektřinu v tomto čase. Vaše snaha ušetřit nemusí nutně znamenat obětování světelné výzdoby Vašeho obydlí. Přechod na vánoční LED řetězy, světelné sítě, figurky a další vánoční osvětlení totiž znamená oproti klasickým žárovkám výrazné úspory ve výši okolo téměř neuvěřitelných 90%. Tato úspora je dána především faktem, že u klasické žárovky se okolo 90% spotřebované energie přemění v teplo, takže se žárovka velmi zahřívá. LED dioda naopak prakticky veškerou spotřebovanou energii přemění ve světlo, což mimo úspory energie znamená jejich výrazně zvýšenou bezpečnost- LED diody totiž nemohou při dotyku popálit Vás, ale především Vaše děti, ani způsobit svým ohříváním zapálení stromečku, nebo jiných hořlavých materiálů v okolí.