Kategorie

Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníDomky na nářadí Počet produktů: 24

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 24 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Pokud chcete domek instalovat mimo elektrické rozvody, je možno jej osvětlit zevnitř i zvenku solárním světlem: Solární světla


Zahradní domek jako řešení pro uložení nářadí

V této kategorii najdete praktické zahradní domky a přístřešky vyrobené buď z plastu, nebo častěji z plechu, které mohou sloužit pro uložení nejrůznějších věcí z Vaší zahrady. Pokud nemáte doma místo, nebo nechcete veškeré nářadí, zahradní nábytek apod. nosit přes celou zahradu, pak je zahradní domek ideálním řešením.

Konstrukce zahradních domků na nářadí a jejich montáž

Prakticky všechny zahradní domky prodávané na internetu i v hobby marketech se k Vám dostanou v bytelné krabici v rozloženém stavu. Samotný domek je ideální umístit na předem připravený rovný a pevný povrch z betonu, dlaždic, dřeva a podobně. Případně můžete využít některou z ocelových základen, které k některým typům zahradních domků nabízíme a domek umístit přímo na ni. Pod tuto základnu dostačuje dobře srovnaný povrch, jako je hlína, tráva, nebo v lepším případě písek, či štěrk. Domky jsou složeny z kovové konstrukce, na kterou následně namontujete panely, případně plechové, nebo plastové desky dle konstrukce daného domku. Kovové části domku jsou buď pozinkované, nebo ošetřené práškovým nástřikem (tzv. komaxit), takže jsou velmi dobře odolné vůči povětrnostním vlivům. Zahradní domek může být vybavený okny, klasickými, nebo posuvnými dveřmi, ventilačními mřížkami atd.- více v podrobném popisu každého produktu.

Možnosti využití zahradních domků

Námi nabízené zahradní domky mají široký rozsah použití- nejčastěji jsou využívány pro skladování zahradního nářadí a náčiní, sekaček a podobně. Ale můžete je využít například i jako malou garáž pro motorku, dílnu, pro umístění králíkárny, nebo pro hraní dětí. Domky se často instalují ve větší vzdálenosti od domu, kde může být problém v přívodem elektrické energie- tuto záležitost ale můžete vyřešit vhodným solárním světlem, které též najdete v naší nabídce. V tomto případě ideálně vybírejte modely, které mají solární panel umístěný mimo samotnou jednotku světla, takže pak můžete světlo namontovat do zahradního domku a solární panel na jeho střechu.