Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníDětské skládací koloběžky Počet produktů: 12

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Kompletní nabídka dětských kol a koloběžek: Dětská kola a koloběžky

- Nabízíme nejen kola a koloběžky, ale i jiné vybavení pro sport, relax a volný čas: Vybavení pro volný čas


Klasické i freestylové dětské koloběžky a 3 kolečky pro nejmenší holky i kluky

V této kategorii najdete dětské skládací koloběžky, které jsou vhodné jak na freestylové ježdění, tak i na naučení rovnováhy pro nejmenší děti. Záleží jen na Vás, jaký model koloběžky si vyberete. V naší nabídce najdete též 3-kolečky s dvěma koly vepředu, nebo vzadu, za účelem zvýšení stability.

Jak vybrat správnou koloběžku?

Pokud Vaše dítě překypuje energií, pak je koloběžka vynikající způsob, jak jej zabavit. K dispozici je ale velké množství provedení a výběr nemusí být jednoduchý- proto Vám přinášíme několik rad, jak dětskou koloběžku vybírat.

Správná velikost: Výběr správného formátu a velikosti koloběžky je velmi důležitý a znamená, že se na ní bude dítě cítit dobře, ať už na ní posviští do školy, nebo si jen hraje s kamarády před domem, nebo v parku. Obecně lze říci, že by řidítka koloběžky měly dosahovat výšky pasu Vašeho dítěte. To je ideální velikost, díky které bude jízda pod největší kontrolou. Větší koloběžka není nijak výrazně na škodu, ale určitě by neměla být přiliš malá- dítě by na ní mělo jezdit s rovnými zády- ne shrbené.

Jednotlivé typy koloběžek a jejich vlastnosti

3 a 4 kolové koloběžky: obvykle jsou vyrobeny z plastu, mají přitažlivé barevné motivy a jsou ideální pro nejmenší děti již od 3 let jako seznámení s koloběžkou, protože poskytují mnohem více stability, než klasická koloběžka.

Nastavitelná řidítka: doporučujeme volit koloběžky s nastavitelnou výškou řidítek, která se může přizpůsobovat dítěti během jeho růstu.

Skládací mechanismus: skládací koloběžky jsou perfektní na ježdění do školy, nebo pro přepravu kamkoliv po městě. Lze je jednoduše složit tak, že se velmi snadno nosí v ruce, nebo převáží v kufru i toho nejmenšího auta.

Freestyle koloběžky: jsou určené spíše pro starší děti, jsou obvykle robustnější (kovová konstrukce s výztuhami), takže lze na nich jezdit klasicky po městě, ale i provádět nejrůznější kaskadérské kousky ve skate parcích.