Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníPolstry na nábytek Počet produktů: 59

na stránku
Zobrazují se 1 – 21 z 59 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 59 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Abyste měli polstry kam umístit: Zahradní nábytek


Měkké a pohodlné polstry na Vaše zahradní křesla, lehátka, židle, lavice…

V této kategorii najdete polstry vhodné na nejrůznější druhy zahradního nábytku, jako jsou křesla, lehátka, židle, lavice a další. Nabízíme jak levné, jednoduché varianty, tak i polstry prvotřídní kvality se silnou, měkkou výplní a sundavatelným potahem, který je možno v případě zašpinění jednoduše vyprat.

Jak polstry vybírat?

Barevný polstr je jednoduchou, ale přitom velmi efektivní možností, jak zvýšit komfort sezení na Vašem zahradním nábytku a zvýraznit jeho design. Polstry lze zakoupit v nejrůznějších barvách a vzorech, takže zajisté nebude problém najít takový, který bude ladit s dalšími prvky Vaší zahrady.

TIP: Pokuste se barvu polstrování sladit s barevnými prvky v okolí. Pokud jde o polstrování na lehátko k bazénu, pokuste se zvolit odstín polstru, který se bude podobat modré barvě uvnitř bazénu. V případě polstrování pod pergolu zvolte například barvu květů rostliny, která se po ní pne, případně slaďte barevný odstín s velkými dekorativními květináči okolo. Tak vytvoříte harmonii barev, kterou si budete užívat Vy, ale i všichni Vaši hosté.

Před nákupem polstru přeměřte Váš zahradní nábytek a srovnejte s rozměry v detailním popisu jednotlivých produktů na našich stránkách. Pokud si nebudete jisti, jaký rozměr zvolit, tak objednávejte polstr spíše mírně větší (platí především pro délku sedáku a opěradla).

Typy polstrování a jejich údržba

Najdete u nás jak velmi levná polstrování, která jsou i přes nízkou cenu dostatečně kvalitní, ale jejich nevýhodou je nemožnost sundání jejich potahu. I tyto modely lze sice vyprat v pračce, ale toto řešení příliš nedoporučujeme- spíše se snažte vzniklé skvrny vyčistit v ruce jen s menším množstvím pracího prášku, nebo mýdla.

Druhou možností jsou pak luxusnější modely se sundavatelným, pratelným potahem. U nich je součástí potahu zip, který lze jednoduše rozepnout, potah sundat a následně jej vyprat v pračce (při praní se řiďte symboly uvedenými na štítku polstrování).