Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníMasážní křesla Počet produktů: 3

Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek
Zobrazují se 1 – 3 z 3 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Masážní a rehabilitační pomůcky, lehátka apod.: Masážní a rehabilitační pomůcky

- Výběr židlí a křesel určených především do venkovních prostor: Zahradní židle a křesla

- Pohodlná křesla pro relaxaci nejen u televize: Televizní a relaxační křesla


Pořiďte si relaxační křeslo s masážní funkcí přímo do Vašeho obývacího pokoje

V této kategorii najdete velmi pohodlná relaxační a masážní křesla s vysokým polstrováním, pevnou konstrukcí a elektrickými motory, které zajišťují masážní funkci. Křeslo Vám nabídne maximální míru relaxace a pohodlí nejen díky svému tvaru, ale především díky několika vestavěným stupňům masážních programů pro různé části těla, které je možno individuálně nastavit. Některé modely mají funkci vyhřívání a jsou velmi pohodlné, takže se Vám v nich bude výborně odpočívat i bez zapnutého masážního programu- můžete je tudíž využít i jako relaxační, nebo televizní křesla.

Technika masážních křesel a její vývoj

Masážní křesla byla poprvé představena světu v 90. letech minulého století a cílem napodobit pohyby a techniky skutečných masérů pro zmírnění stresu, napětí těla, bolestí zad apod. Trh masážních křesel rostl zpočátku jen pomalu, ale v posledním desetiletí zájem o ně výrazně vzrostl, stejně jako jejich kvalita. Křesla napodobují nejúčinnější masážní techniky, jako jsou shiatsu a švédské masáže. Shiatsu inklinuje k používání tlaku, poplácávání, válcování a rotačním pohybům. Pro švédskou masáž jsou zase charakteristické dlouhé klouzavé tahy a hnětení. Tento druh masáže je zaměřen na podporu řádného a silného krevního oběhu, ale i uvolnění stresu a celkovou relaxaci. Masážní křesla mají několik masážních programů, které si můžete jednoduše zvolit na přiloženém ovládacím panelu. Dle Vašich potřeb, nebo momentální nálady se pak může křeslo zaměřit na jednotlivé části Vašeho těla.

Váš osobní masér neustále k dispozici

Dobrá masáž může dokázat téměř zázraky především pro uvolnění od bolesti zad, nebo celkového napětí organismu, ale terapeutická masáž není vždy k dispozici. I když je nutno říci, že ruce zkušeného maséra křeslo nedokáže 100% nahradit, může poskytnout velmi příjemnou uvolňující masáž s pozitivními účinky pro Vaše zdraví. Jednoznačnou výhodou je možnost dopřát si masáž v kteroukoliv denní, nebo i noční dobu v klidu domova.