Proč nakoupit u nás:

Stabilní česká firma
Na trhu od roku 2014

Dostupnost zboží

99% sortimentu skladem

Rychlá expedice
Dodání do 2 pracovních dnů

Garance spokojenosti
14 denní lhůta na vráceníDětská kola Počet produktů: 9

Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek

Kategorie, které by Vás také mohly zajímat:

- Kompletní nabídka dětských kol a koloběžek: Dětská kola a koloběžky

- Nabízíme nejen kola a koloběžky, ale i jiné vybavení pro sport, relax a volný čas: Vybavení pro volný čas


Kola pro nejmenší děti 14“ i dětská horská kola 20“

V této kategorii najdete dětská kola vhodná jak pro nejmenší děti ve věku od 4 let s velikostí rámu 14, nebo 16 palců, ale i větší dětská kola s rámy 20 palců vhodná i do terénu a pro větší děti. Nabízíme i freestyle kola, která jsou vhodná nejen na sídliště a do města, ale též na U-rampu a podobné překážky. Pro první metry na kole jsou vhodné se stabilizačními kolečky, která lze později odšroubovat a kolo využívat bez nich.

K cyklistice je vhodné vést dítě tak brzy, jak je to jen možné

“Jak dosáhnout toho, aby moje dítě začalo mít rádo cyklistiku?“ To je jedna z častých otázek, na kterou se ptají rodiče. Naštěstí je ale situace taková, že i v dnešní době nejrůznějších elektronických hraček a technologického progresu se zdá, že děti a kola jsou snad přitahována určitým druhem magnetismu. Stačí tedy, aby si dítě vyzkoušelo pár metrů jízdy a je velmi pravděpodobné, že si kolo a jízdu na něm zamiluje. Chcete-li začít vést dítě k jízdě na kole, nemusíte čekat, než bude umět šlapat. Připojte dětské sedátko na kolo a vyrazte na výlet jako celá rodina. Dalším krokem pak může být dětské odrážedlo vyráběné buď z plastu s velmi širokými pneumatikami pro děti již od 12 měsíců, případně odrážedlo s kovovým rámem, které svým pojetím připomíná dětské kolo bez šlapadel a je doporučeno pro děti od 3 let. Důležité je, aby dítě mohlo došlápnout celou plochou chodidla na pevnou zem, takže se při takové jízdě učí základy řízení a stability při kombinaci chůze a jízdy na kole.

Kupujeme první opravdové dětské kolo

Při nákupu prvního klasického dětského kola se šlapadly a bez stabilizačních koleček se vyvarujte nákupu výrazně většího kola z důvodu, aby z něj dítě brzy nevyrostlo. Velikost dětských kol se určuje dle rozměrů pneumatik (nikoliv rámu, jak je tomu u kol pro dospělé). Nejběžnější rozměry jsou 14", 16 ", 20" a 24". Kolo by nemělo být příliš malé, aby se dítěti pohodlně jezdilo, ale zároveň ani příliš velké, protože je důležité, aby dítě dosáhlo při zastavení oběma nohama na zem.